Hmmm.cz  » Mobily, telefony, GPS » Mobilní a telefonní příslušenství » Kryty na mobilní telefony   (kryty na mobilní telefony)

Kryty na mobilní telefony - Hmmm.cz - cena od 7000 Kč do 15000 KčNalezeno 6 produktů
> <
Kryty na mobilní telefony - CellularLine Interphone F5 Conference TWIN (2 helmy), 2 mikrofony do otevřené i uzavřené přilby, CZ verze!

CellularLine Interphone F5 Conference TWIN (2 helmy), 2 mikrofony do otevřené i uzavřené přilby, CZ verze!

1
2
3
4
5
  (3,7)

Nový CellularLine Interphone F5 pokračuje ve šlépějích staršího modelu F4 a vylepšuje top produkt v motocyklové komunikaci na trhu. Ostatní časem prověřené a motorkáři oceňované funkce zůstávají, mezi novinky se řadí podpora komunikace až mezi šesti jednotkami (bez nutnosti dalších zařízení) a vestavěné FM rádio v jednotce. Intercom zvyšuje dosah v rozmezí od 1,3 km (pro spárované 2 jednotky) až po extrémní vzdálenost 2,4 km při komunikaci mezi 6 jezdci. Multikanálové použití všech nabízených fu Nalezené v sekci Kryty na mobilní telefony.

Vaše cena
10 503 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
TENO.cz
Vaše cena
11 056 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
TENO.cz
Kryty na mobilní telefony - Bluetooth handsfree pro uzavřené a otevřené přilby CellularLine Interphone F5 XT +  remote control

Bluetooth handsfree pro uzavřené a otevřené přilby CellularLine Interphone F5 XT + remote control

1
2
3
4
5
  (3,5)

Bluetooth handsfree pro nejnáročnější uživatele Interphone F5XT přináší opět, stejné jako předchůdci pětkové řady, inovace do svého segmentu Bluetooth handsfree. Mezi nejzásadnější novinky patří vyšší verze protokolu Bluetooth v3.0 snižující energetickou náročnost sady a zároveň zvyšující uživatelský komfort. Druhá inovace spočívá v integrovaném FM rádiu pro zkrácení dlouhých chvil na cestách. Interphone F5XT samozřejmě umožňuje pohodlné vyřizování hovorů během jízdy, což spolu s podporou Blueto Nalezené v sekci Kryty na mobilní telefony.

Vaše cena
8 292 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
TENO.cz

 

Vyhledávač zboží - registrace eshopu

 

Nacházíte se v kategorii Kryty na mobilní telefony pro srovnání cen produktů. Vyhledávací frázy této sekce jsou

kryty na mobilní telefony

 

Kryty na mobilní telefony - CellularLine Interphone F5S TWIN pack, kompletní sada handsfree pro 2 přilby (uzavřené a otevřené)

CellularLine Interphone F5S TWIN pack, kompletní sada handsfree pro 2 přilby (uzavřené a otevřené)

1
2
3
4
5
  (3,5)

Inovovaný Interphone F5S pokračuje v linii kvalitních handsfree pro motorkáře. Oproti starší verzi F5 disponuje novým, vylepšeným headsetem s odpojitelným výměnným mikrofonem. Ostatní časem prověřené a motorkáři oceňované funkce zůstávají. Komunikace až mezi šesti jednotkami (bez nutnosti dalších zařízení), vestavěné FM rádio v jednotce a pŕedevším vynikající kvalita zvuku sady. Intercom zvyšuje dosah v rozmezí od 1,3 km (pro spárované 2 jednotky) až po extrémní vzdálenost 2,4 km při komunikaci Nalezené v sekci Kryty na mobilní telefony.

Vaše cena
10 503 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
TENO.cz
Vaše cena
8 844 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
TENO.cz
Vaše cena
7 781 Kč
Hlídat cenu
DO OBCHODU
TELEMOBIL


> <
Na Vámi zadanou email adresu bude zaslán popis produktu, tak jak je zobrazen na této stránce.
Emailová adresa:

Na Vámi zadanou email adresu bude zaslána notifikace při změne ceny tohoto vozu.
Emailová adresa:

Parametry produktů

Filtrace v katalogu

od
do
Možnosti prodejny
Výrobci

 

 

 

 

NAŠI PARTNEŘI

 

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5
Hlídat cenu - Pokud cena produktu klesne pod Vámi definovanou hodnotu budeme Vás informaovat emailem.
Načítám srovnání cen